fbpx

Svinam Akadēmijā Skolotāju dienu!

Šajā rudenī mēs ar prieku atzīmējam vēl vienu svarīgu svētku ― Skolotāju dienu.

Akadēmija lepojas ar saviem studentiem, jo viņi iziet ceļu no QA iesācējiem līdz izciliem testē tājiem, un skolotājiem, bez kuriem šis ceļojums nav iespējams. Mēs ar lielu prieku sveicam QA Academy trenerus ar Skolotāju dienu! Paldies par profesionalitāti un pastāvīgu savu prasmju un izglītības pieeju uzlabošanu.

Jīrijs Anuškins, QA Academy direktors:

«Es asveicu Akademijas trenerus ar Skolotāju dienu. Tas ir lielisks iemesls, lai pateiktos skolotājiem par rūpīgu darbu.

Mācīties jaunam ― tas vienmēr nav viegli. Bet sadarbība ar sava amata meistariem palīdz apgūt sarežģītaku profesiju, iemācīties strādāt komandā.

Paldies QA Academy kolektīvam un katram, kas katru dienu māca un apgūst jaunu!»

Nav viegli sasniegt profesionālus panākumus bez mentora. Tāpēc mūsu treneri ir pieredzējuši testētāji, lieliski pasniedzēji un īsti studentu draugi. Pasniedzēji dalās ar savu profesionālo pieredzi un palīdz tikt galā ar ļoti sarežģītiem uzdevumiem mācību laikā.

Ja arī jūs vēlaties mācīties no savas nozares profesionāļiem, tad pierakstieties kursam “Programmatūras testēšanas pamati”. Mūsu pasniedzēji palīdzēs jums ielēkt IT karjerā!

QA Academy trenerus

 

Pie ziņu saraksta