fbpx

Rudens kursa pabeigšana Rīgā

Draugi, mēs esam priecīgi dalīties ar ziņu. Pagājušajā nedēļā noslēdzās mācību kurss “Programmatūras testēšanas pamati”, kas norisinās sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti.


Mūsu Akadēmijā katrs šāds kurss ir būtisks notikums. Zināmā mērā arī tāpēc, ka kurss šajā formātā notiek 2 reizes gadā, pavasarī un rudenī. Mēs esam pateicīgi mūsu studentiem, ka viņi pacietīgi gaida kursu uzsākšanu, pat tad, ja pieteicas apmācībai dažus mēnešus pirms starta. Tāpēc mēs ļoti cenšamies, lai veiktu katru šādu kursu augstākajā līmeņī.

Kursu pasniedza Jūlija Jakovļeva – viena no kompānijas A1QA pieredzējušiem programmatūras testētājiem. Strādājot ar ša kursa klausītājiem, Jūlija centās nodot visas savas zināšanas par testēšanu. Un tas ir redzams atsauksmēs, ko studenti atstāja kursa beigās: “Lektore Jūlija ir ša kursa vislielākā vērtība. Viņa pilnībā nododas savam darbam: lekcijas ir interesantas, Jūlija izskaidro katru nesaprotamu vārdu vai jēdzienu, viņa sniedz piemērus katrai situācijai, viņa velta savu brīvu laiku lai dotu mums padomu. Paldies!”

Осенний выпуск группы в Риге

Mūsu pasniedzēji gan māca QA Academy studentus gan strādā par testētājiem. Reizēm tas nav viegli. Bet, pateicoties tam, ka mūsu lektori ir strādājoši testētāji, studenti mācību laikā saņem aktuālo informāciju par programmatūras testēšanu. Kā zināms, IT joma strauji attīstās un mainās. Un, lai būtu informētam par visām izmaiņām, ir nepieciešams nemitīgi strādāt šajā jomā.

Mēs pajautājām Jūlijai, kas viņai visvairāk ir palicis atmiņā no šīs grupas. Lūk, ko viņa atbildēja: “Man, ka pasniedzējai un lektorei, šī grupa ir kļuvusi par īstiem svētkiem. Man patīk aktivitāte, patīk, kad studentiem nav vienalga, kas notiek. Grupa bija ļoti saliedēta un draudzīga, uz jebkuru manu jautājumu vienmēr saņēmu atbildi. Bija daudz joku un kopējo noskaņojumu var raksturot kā ļoti pozitīvu. Studenti arī daudz ko man iemācīja – pirmkārt būt viņiem par draugu un sabiedrotāju, un pēc tam par pasniedzēju un lektoru. Divi mēneši pagāja ļoti ātri un svinīgā sertifikātu piešķiršanā es noķēru sevi pie domas, ka man pietrūks manu studentu. Līdz šim priecājos, kā bērns, kad kāds no viņiem raksta čatā. Un tā ir patīkama sajūta.”

Mēs vēlam veiksmi mūsu absolventiem. Ceram, ka mācību laikā viņi ir ieguvuši jaunas, mūsdienīgas zināšanas, kuras varēs pielietot savā darbā.

Bet tos, kas vēl tikai gatavojas iziet jaukto kursu “Programmatūras testēšanas pamati”, mēs gaidām pavasarī.

Pie ziņu saraksta