fbpx

QA Academy starptautiskais izlaidums

Steidzamies dalīties ar lielisku ziņu! Vēl 18 cilvēki no dažādām valstīm veiksmīgi nokārtoja programmatūras testēšanas kursa eksāmenus.

Mēs vēl ilgi atcerēsimies šo apbrīnojamo izlaidumu, jo grupā mācījās ambiciozi studenti no dažādām valstīm: no Krievijas, ASV, Kirgizijas, Īrijas, Latvijas, Vācijas, Zviedrijas.

Neskatoties uz kultūras un dzīves pieredzes atšķirībām, studenti apvienojās saliedētā komandā ar vienu mērķi ― iegrimt testēšanas jomā un veiksmīgi apgūt bāzes kursa programmu. Kursa noslēgumā visi studenti saņēma sertifikātus, ar kuriem papildinās pievilcīgus CV priekš IT uzņēmumiem.

Pateicoties brīnišķīgai Akadēmijas trenerei Marijai Lapa, studenti saņēma stipru QA zināšanu un prasmju pamatu un ir iemācījušies pielietot tos praksē. Pasniedzēja dalījās ar profesionāliem noslēpumiem lai studenti varētu labāk saprast visas testēšanas dokumentācijas sastādīšanas, defektu apraksta un kvalitātes atskaišu izveides nianses.

Mēs lepojamies ar mūsu absolventiem un sirsnīgi sveicam viņus ar mācību pabeigšanu. Novēlam atklāt jaunus horizontus, pastāvīgi attīstīties QA-jomā un sasniegt karjeras augstumus.
Ja jūs arī vēlaties atvērt jaunas iespējas IT jomā, pasteidzies pieteikties bāzes kursam “Programmatūras testēšanas pamati” lai kļūtu par kvalificētu QA-speciālistu.

QA-тестирование ПО, курсы

Pie ziņu saraksta