fbpx

QA Akadēmijas absolventi gatavojas iekarot QA-virsotnes!

Tikai pāris mēnešu laikā uzreiz trīs grupas veiksmīgi izgāja QA Academy apmācību un saņēma iesācēju tēstētāju sertifikātus. Apkopojam ziemas notikumu rezultātus.

Akadēmijas studenti zina kā pareizi sagatavoties vasarai, tāpēc dažu ziemas mēnešu laikā veiksmīgi izgāja kursa “Programmatūras testēšanas pamati” intensīvas mācības. Uzreiz trīs grupas ir apguvuši programmu ar pieredzējušo treneru atbalstu.

Vladimirs Pavlovs, Marija Lapa un Veronika Majstrankova, būdami praktizējoši starptautiska IT uzņēmuma QA-speciālisti, padalījās ar studentiem ar profesionāliem noslēpumiem.

«Ja ir noteikti mērķi, pieliktas pūles un ir ideju iedvesmojums, tad rezultāti neliks sevi gaidīt», ― atzīmēja grupas treneris Vladimirs Pavlovs.

Apmācības notika reālā laikā tiešsaistes platformā. Mūsu studenti ir iemācījušies:

  • veidot defektu atskaites;
  • strādāt dažados testēšanas līmeņos;
  • komunicēt ar citiem IT speciālistiem;
  • panākt pilnīgu pārklājumu QA-procesa organizācijā

Studenti no Latvijas, Baltkrievijas, Krievijas, Polijas un Kanādas ir paveikuši aizraujošu ceļojumu, un no QA iesācējiem ir kļūvuši par programmatūras testētājiem. Mēs ļoti lepojamies, ka mūsu mērķtiecīgie absolventi tagad ir gatavi attīstīties jaunā profesijā.

Uzreiz 23 cilvēki par izciliem panākumiem studiju laikā bija atzīmēti ar rekomendācijas vēstulēm. Šis dokuments būs labs papildinājums CV, meklējot pirmo darbu.

Ar iespaidiem dalās QA Academy absolvente Marija Sankeviča: «Izgāju kursu “Programmatūras testēšanas pamati”, kurš paskrēja vienā elpas vilcienā. Liels paldies mūsu trenerim Vladimiram. Es saņemu lielisku pieredzi un zināšanas. Paldies!»

Un mēs pateicamies par to, ka uzticējāt Akadēmijai IT profesijas apgūšanu. Mēs esam pārliecināti, ka jūs gaida panākumi. Vēlam veiksmi un aizraujošākus defektus!

Ja arī jūs vēlaties uzsākt savu karjeru, tad pierakstieties uz kursu “Programmatūras testēšanas pamati”.

Nodarbības sākas jau 10 martā!

 

Pie ziņu saraksta