fbpx

QA Academy rīko atvērto durvju Mēnesi

Vēlaties uzzināt vairāk par testētāja darbu? Tad šī ziņa ir priekš jums. QA Academy rīko atvērto durvju Mēnesi, kur jūs varēsiet iegremdēties QA-atmosfērā.

Divas reizes nedēļā mēs tiksimies ar nozares ekspertiem, praktizējošiem testētājiem un mūsu absolventiem, lai atbildētu uz visiem jūsu jautājumiem.

Priekšā ir 8 aizraujošas apraides, kas sagatavos jūs IT darbam.

Kur tiekamies?

    QA Academy YouTube-kanalā. Tiešraides notiks divas reizes nedēļā:

  • 12:00 otrdiena
  • 18:00 ceturtdiena

Online tikšanās ― tas ir pusstunda mūsu viesa, kas dalās ar profesionāliem noslēpumiem un personīgo pieredzi, kompānijā.
Pierakstieties mūsu YouTube-kanālam lai pieslēgtos translācijai. Bet, ja nevēlaties palaist garām ēteru, piereģistrējieties formā. Mēs nosūtīsim jums uz e-pastu vēstuli ar atgādinājumu par tiešraidi.
Katra tikšanās būs noderīga priekš klausītājiem, jo tas iet interaktīvā formātā. Visi klausītāji var pievienoties sarunai un uzdot spīķerim savus jautājumus tiešsaitē.

Ko saņems dalībnieki?

Jūs saņemsiet izsmeļošas zināšanas par daudzsoļošu IT profesiju. Un kas gan var būt patīkamāk par jaunu un noderīgu pieredzi?

Akadēmija sniedz interesantāku jautājumu autoriem 20% atlaidi. Uzdodiet tos mūsu sociālajos tīklos vai tiešraides laikā. Parādiet savu aktivitāti, lai uzsāktu mācības jau augustā par patīkamu cenu. Tuvākais starts ― 18. augustā online-kurss “Programmatūras testēšanas pamati”.

Tiešraides grafiks

Ēteri notiks divas reizes nedēļā – otrdienās (12:00) un ceturtdienās (18:00).

4.augustā – «QA or not QA. Ko mēs gaidām IT»”- IT uzņēmuma personāla piesaistes un attīstības direktors Jeļena Dovgaļuka par kandidātiem. Translācijas ieraksts šeit.

6.augustā – «Apmācība QA Academy. Bez mītiem un stereotipiem» – QA Academy direktors Jūrijs Anuškins par efektīvu apmācību. Translācijas ieraksts šeit.

18.augustā – Pārbaudes laika spēle. Un kāda ir balva? – Sergejs Buhals, QA Academy treneris, par darba sākšanu. Translācijas ieraksts šeit.

20.augustā – «Spēlmaņi un testētāji: kas viņiem ir kopīgs?» – Pavels Malaško, nozares eksperts, par testēšanu GameDev jomā. Translācijas ieraksts šeit.

25.augustā – «QA English Basics: mācāmies runāt kā testētāji» – Dmitrijs Kočergo, pieredzējis pasniedzējs, par tehniskās angļu valodas īpatnībām. Translācijas ieraksts šeit.

27.augustā – «Darbs QA jomā: meklēt, atrast un iegūt!» – QA Academy direktors Jūrijs Anuškins par nodarbinātību QA jomā. Translācijas ieraksts šeit.

1.septembrī – «Sākam no pamatiem. Apmācība, kuru izgāja 3000 studenti» – Veronika Majstrankova, praktizējoša testētāja un pasniedzēja, par bāzes kursu. Īpašie viesi — mūsu absolventi. Translācijas ieraksts šeit.

3.septembrī – «Virzāmies tuvāk sapņu darbam» – Svetlana Černjakova, progresīvā kursa pasniedzēja par mācībām ar kuratoru.

Piedalieties arī jūs QA Academy atvērto durvju Mēnesī!

Piereģistrējieties šeit, uzdodiet jautājumus un iedziļinieties QA jomā!

Uz tikšanos!

Pie ziņu saraksta