fbpx

QA Academy kurss startēja Latvijas Universitātē

24. februārī kurss “Programmatūras testēšanas pamati” startēja Latvijas Universitātē Rīgā.

Mēs esam priecīgi paziņot, ka QA Academy 80 stundu kurss “Programmatūras testēšanas pamati” startēja Latvijas Universitātē Rīgā.

Šis kurss ļaus klausītājiem iepazīties ar testēšanas pamatjēdzieniem, bet sīka uzdevumu analīze un piemēri no reāliem projektiem palīdzēs izvairīties no daudzām kļūdām turpmākajā darbā.

Kursu vada Jekaterina Baziļeva,  uzņēmuma A1QA, vadošā uzņēmuma testēšanā un kvalitātes nodrošināšanā Centrālajā un Austrumu Eiropā, Scrum-meistars un QA-menedžere. 

Pateicoties tam, ka kursu vada pasniedzējs-praktiķis, dalībnieki varēs ne tikai uzzināt teorētiskus pamatus, bet arī apgūt profesijas trikus un noslēpumus, kas atvieglos darba uzsākšanu jaunajā jomā. 

QA Academy direktors Jurijs Anuškins tā komentēja kursa uzsākšanu: 

«Latvijas universitātes un QA Academy sadarbības uzsākšana ir ļoti svarīgs un daudzsološs solis. Mēs esam spējuši pacelt prakses orientēto programmatūras funkcionālas testēšanas mācību līmeni Latvijā un izveidot kombinētu mācību modeli, kas apvieno auditoriju nodarbību ar distances darbu tiešsaistē. Ceram, ka kurss iekaros savu auditoriju un palīdzēs veidot kvalificētu testēšanas kadru apmācību».

 Plānots, ka nākamais kurss sāksies šī gada rudens sākumā. Starta datums tiks izsludināts vietnē un Facebook lapā.

Pie ziņu saraksta