QA Academy ir pasniegts 2000 sertifikāts

22.martā izglītības centrā QA Academy Minskā notika kārtējas grupas, kura apgūva programmatūras testēšanas pamatus,  izlaidums.  Taču šoreiz pasākums tika atzīmēts ar 2000 sertifikāta pasniegšanu. Par īpašnieci kļuvusi Anna Novika no Minskas.

Sākumā notika svinīgā daļa, kurā grupas pasniedzēja, Jūlija Apanasoviča, pasniedza sertifikātus un ieteikuma vēstules.

“Es esmu ļoti priecīga, ka tieši man ir tas gods pasniegt 2000 sertifikātu. Tikai iedomājieties, ka QA Academy  ir devusi iespēju izmainīt savu dzīvi un atrast savu aicinājumu kā minimums  2000 cilvēkiem. Daudzi no tiem pameta nemīlētu darbu un tagad nodarbojas ar to, kas viņiem patīk. Ļoti gribas, lai tādu jubileju mūsu Akadēmijas vēsturē būtu vēl vairāk”, – teica Jūlija.

Jūrijs Anuškins, QA Academy direktors, nevarēja ierasties sertifikātu pasniegšanā personīgi un atsūtīja apsveikuma vārdus, kuri bija nolasīti visu dalībnieku priekšā:

“Es apsveicu visus QA Academy absolventus. 5 gadu laikā QA Academy kļuva par uzticamu draugu cilvēkiem, kas nolema radikāli mainīt savu dzīvi un apgūt jaunu profesiju.  IT uzņēmumos visā pasaulē strādā simtiem mūsu absolventu. Žēl, protams, ka ne visi 2000. Bet iespēju mēs dodam katram, un kā ar to rīkoties, viņiem jārisina pašiem. Paldies visiem par uzticību un vēlu veiksmi jaunajā ceļā!”

Pēc svinīgās daļas pasniedzēji, studenti un Akadēmijas  darbinieki  turpināja svinības mazāk formālā gaisotnē.

Pie ziņu saraksta