fbpx

Programmatūras testēšanas pamatu progresīvā kursa sākums

Draugi!

Šis jūlijs solās būt ļoti aizraujošs, jo mēs sākam studentu uzņemšanu jaunā progresīvā  kursā «Programmatūras testēšanas pamati» , kurš notiks krievu valodā.

Tagad, ārpus QA-bāzes apgūšanas pamata kursā, topoši  testētāji  varēs turpināt attīstīties testēšanas jomā intensīvajā kursā.

Kurss ir piemērots visiem klausītājiem, kuriem ir noteikts prasmju kopums testēšanas jomā. Padziļināta mācību programma ir ļoti piesātināta. Un tādēļ mēs veicam nopietnu iepriekšējo atlasi, kas ietver testēšanu un interviju ar kursa treneri .

Testēšana nav jāiziet programmatūras testēšanas pamatu kursa absolventiem, kuri  ir saņēmuši sertifikātu. Ja jūs pabeidzāt citus kursus vai saņēmāt apliecību par kursa beigšanu, un jums ir noteiktās QA-zināšanas, tad jūs varat iziet testēšanu un novērtēt, cik šis kurss ir piemērots tieši jums.

Apmācību laikā – 9 nedēļas – klausītāji iegūs lielu prasmju apjomu par dažādiem testu tipiem (mobilās lietojumprogrammas, spēles un citi) un uzzinās vairāk par izstrādes metodoloģijām (ieskaitot Agile).

Kursa gaitā jūs patstāvīgi veiksiet dažāda līmeņa uzdevumus, lai iemācītos lietot iegūtās zināšanas praksē. Šis mācību aspekts lielā mērā palīdz mūsu absolventiem domāt kritiski un analītiski, atrast QA-uzdevumu risināšanas nestandarta metodes un kļūt par veiksmīgiem testētājiem.

Intensīvu kursu vada pieredzējuši pasniedzēji, kuri ir testēšanas komandu vadītāji starptautiskajos projektos. Tāpat kā visos QA Academy kursos, visā studiju laikā studenti saņem atgriezenisko saiti par izpildītajiem uzdevumiem.

«Mēs esam ieguldījuši daudz spēka jaunajā  mācību programmā, lai jūs varētu augt QA jomā, papildināt savas zināšanas, un pabeidzot mācības droši ķerties pie daudzveidīgiem uzdevumiem QA sfērā», – Jūlija Hačaturjana, viena no kursa treneriem.

Saņemiet sīkāku informāciju par kursu un pierakstieties šeit.

Pie ziņu saraksta