fbpx

Programmatūras testēšanas pamati

Online-kurss iesācējiem

Kurss «Programmatūras testēšanas pamati» paredzēts ātrai testētāja profesijas apgūšanai. Kursa programma satur daudz praktisko materiālu un ietver apmācības darbam ar galvenajiem testētāja instrumentiem. Visi kursa pasniedzēji ir uzņēmuma a1qa speciālisti ar lielu pieredzi testēšanā. Izejot divu mēnešu apmācību, kursa absolventi saņem pietiekamas zināšanas un prasmes lai bez grūtībām atrast darbu IT uzņēmumu QA un programmatūras testēšanas nodaļās. Studenti, kas uzrādīja labākos rezultātus, tiks ieteikti stažēšanai ar turpmāku darbā iekārtošanu IT uzņēmumos, kas ir QA Academy sadarbības partneri.

Mācību maksa
260€
Pirmā nodarbība BEZ MAKSAS!
 • 13 lekcijas
   
   
 • 5 praktiskās nodarbības
   
 • Detalizēta atgriezeniskā saite
 • Noslēguma eksāmens
   
 • Sertifikāts par pabeigšanu

Profesijas apgūšana "no iekšpuses"

Kursa praktiskās nodarbības pilnībā atveido reālo darba processu. Katrs kursa dalībnieks saņem savu kontu, piekļuvi defektu uzskaites sistēmai un korporatīvai zināšanu bāzei.

Daudz prakses

Mācību procesā jūs iegūsiet zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai uzsāktu karjeru IT nozarē. Lai nostiprinātu materiālu, jums tiks piedāvāts izpildīt 5 praktiskos uzdevumus.

Elastīgs grafiks

Kursa sākuma un beigu datumi ir fiksēti, turklāt ievada lekcijā treneris saskaņos detalizētu grafiku ar visiem grupas dalībniekiem.

Kursa treneri

programmatūras testēšanas kursi - trener
Anna Safina
Programmatūras testēšanas speciālists
Pieredze testēšanā:
5 gadi
Specializācija:
Testēšana pēc elastīgām metodoloģijām

Linda Pudnika-Okincica
Programmatūras testēšanas speciālists
Pieredze testēšanā:
4 gadi
Specializācija:
Testēšana pēc elastīgām metodoloģijām
Jana Kazakova-Brede
Programmatūras testēšanas speciālists
Pieredze testēšanā:
4 gadi
Specializācija:
Mobilo un sistēmu lietojumprogrammu testēšana
Nadežda Mileiko
Programmatūras testēšanas speciālists
Pieredze testēšanā:
4 gadi
Specializācija:
Mobilo un sistēmu lietojumprogrammu testēšana
Dotos kursus ir veiksmīgi pabeiguši jau vairāk nekā 1000 dalībnieku!
70% no viņiem veiksmīgi strādā par testētājiem IT uzņēmumos no dažādām valstīm.

Ko mūsu absolventi saka par kursu?

Dmitrijs Gorbačovs
Ļoti apmierināja praktiskie uzdevumi, kas bija balstīti uz reālajiem projektiem, ļaujot „iztaustīt” testēšanas procesu paša rokām maksimāli tuvinātiem „cīņas” apstākļiem.
Aleksandra Žlobiča
Uzskatu, ka mērķis, ar kuru es devos uz kursiem, ir sasniegts. Pasniedzēja darbs un mijiedarbības forma grupā ļāva iegūt zināšanas man jaunā programmatūras testētāja profesijā. Turklāt mācību process pats par sevi bija patīkams un ērts.
Tatjana Bujenkova
Par QA Academy man ir palikušas pašas labākās atmiņas. Kursos esmu ieguvusi vērtīgas zināšanas tālākai sevis attīstībai un profesionālai izaugsmei. Izglītības procesa organizācija tika veikta visaugstākajā līmenī. Kursa pasniedzējam ir ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiska pieredze, kas ļāva pilnīgi un pieejami atbildēt uz visiem mūsu jautājumiem.
Mēs sadarbojamies ar IT uzņēmumiem, kas apsver QA Academy absolventus kā potenciālos darbiniekus.
Atklājiet savas iespējas IT nozarē tieši tagad!
Mācību maksa:
260
eiro
Pievienojies!


  Informējam, ka, noklikšķinot uz “Nosūtīt”, QA Academy apstrādās jūsu personas datus saskaņā ar mūsu Privātuma paziņojumu, lai apstrādātu jūsu pieprasījumu un sniegtu jums atbilstošu informāciju.

  Es vēlos saņemt QA Academy mārketinga materiālus. Noklikšķinot uz “Nosūtīt”, es dodu piekrišanu QA Academy apstrādāt manus personas datus saskaņā ar Privātuma paziņojumu. Jūs varat atteikties no e-pastu saņemšanas, katrā vēstulē noklikšķinot uz saites “atrakstīties”.