Programmatūras testēšanas pamati

Jauktais kurss

Praktiskais kurss ietver lekcijas universitātē un online mācības. Mācieties testēt programmatūru ar vadošiem QA-ekspertiem. Visi pasniedzēji ir uzņēmuma a1qa speciālisti praktiķi. Kurss notiek angļu valodā. Nepieciešamais angļu valodas zināšanu līmenis - Pre-Intermediate.

Pēc kursa pabeigšanas jūs saņemsiet 2 sertifikātus:
QA Academy un Universitātes!
Apmācību vieta:
Datorzinātnes un informācijas
tehnoloģijas fakultāte ,
Rīgas Tehniskā universitāte,
Sētas iela 1, 5. stāvs,
Lietišķo datorzinātņu katedra, Rīga
Grupas izmērs
15
cilvēki
Kursa apjoms
80
stundas
Mācību maksa
290
eiro
Apskatīt kursa programmu
testētājs apmācība
Kas jums jāzina sākumā?
Nav nepieciešama iepriekšēja sagatavošana. Šis kurss kļuva par IT nozares sākumpunktu daudziem speciālistiem bez speciālas IT izglītības.
mācību kursi rīgā
Vai apmācības notiek tikai angļu valodā?
Jā, apmācību laikā jūs apgūstiet testēšanas terminoloģiju angļu valodā, bez kuras nav iespējams veidot veiksmīgu testētāja karjeru.
Kas ir kursa pasniedzēji?
a1qa speciālisti, kuru kontā ir desmitiem veiksmīgi izpildītu QA projektu. Jums izskaidros visas testēšanas nianses un palīdzēs izvairīties no kļūdām.
testētāja sertifikāts
Viens kurss – divi sertifikāti?
Pareizi! Pēc noslēguma eksāmena veiksmīgas nokārtošanas jūs saņemsiet uzreiz divus sertifikātus: QA Academy un Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte.
Pieteikties

Kursa treneris

Jūlija Jakovljeva
Jūlija Jakovljeva
  • 4 gadi programmatūras testēšanā
  • Inženieris-testētājs uzņēmumā a1qa
Specializācija: testēšana pēc elastīgām metodoloģijām

"Vienmēr tiecies uz labāko un neapstājies pie sasniegtā".

Absolventu atsauksmes

Aleksandra Zorina
"Kurss "Programmatūras testēšanas pamati" būs noderīgs gan iesācējiem gan jau pieredzes testētājam. Nodarbības ir papildinātas ar nopietniem mājas darbiem, kuri ir maksimāli tuvināti reālām darbam. Patika tas, ka kurss bija ļoti daudzpusīgs, tika skartas dažādu veidu aplikāciju pārbaudes nianses. Pēc apmācības jūs varat droši sākt strādāt par testētāju. Ja viss kurss bija iziets veiksmīgi, tad ar darba atrašanu nebūs nekādu problēmu."
Marija Getikova
"Testētāja profesijai ir nepieciešami radošums, novērošana, bagāta personīgā pieredze, angļu valodas zināšanas (angļu valoda un IT ir viens vesels) un ļoti milzīga neatlaidība! Šie kursi būs noderīgi tiem, kas vēlas iepazīties ar testētāja profesiju, kā arī palīdzēs saprast, vai Jums ir piemērota tāda profesija vai nē!"
Tatjana Čujanova
"Testēšana ir bijusi priekš manis kaut kas nezināms, bet mācību laikā es ieguvu ne tikai pamatzināšanas par testēšanas procesu, bet arī, veicot praktiskos uzdevumus, es paplašināju savu lietotāja redzesloku. Kurss man palīdzēja tikt skaidrībā ar savu nākotnes attīstības virzienu."
Mēs sadarbojamies ar IT uzņēmumiem, kas apsver QA Academy absolventus kā potenciālos darbiniekus.
Nākamais kurss startē 2020. gada septembrī. Atstājiet pieteikumu un mēs ar jums sazināsimies pirms nodarbību sākuma.
Mācību maksa:
290
eiro
Pieteikties

    Es piekrītu, ka QA Academy veiks manu personas datu apstrādi saskaņā ar personas datu aizsardzības un sīkdatņu izmantošanas Noteikumiem lai apstrādātu manu pieprasījumu un atbildētu uz to. Es apzinos un piekrītu, ka QA Academy starptautiskās klātbūtnes dēļ šāda apstrāde var notikt ārpus manas nacionālās jurisdikcijas. Es apzinos, ka man ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu.
    Es piekrītu informācijas par QA Academy produktiem un pakalpojumiem saņemšanai pa e-pastu vai tālruni nākotnē.