fbpx

Kurss “Programmatūras testēšanas pamati universitātē” startē martā!

Jau marta sākumā mēs sagaidām jaunā kursa “Programmatūras testēšanas pamati universitātē” startu.  Un tāpat kā līdz šim kurss notiks uz Rīgas tehniskās universitātes bāzes.

Jauktais kursa formāts nozīmē ka kurss ietver gan lekcijas universitātē, gan tālmācības nodarbības. Klausītāji varēs veikt uzdevumus patstāvīgi un saņemt detalizētu atgriezenisko saiti no pasniedzēja. Šis mijiedarbības formāts palīdz ne tikai savlaicīgi pamanīt kļūdas un koriģēt darba virzienu, bet arī dod iespēju saprast, kā uzdevums ir saistīts ar reāliem projektiem.

Осенний выпуск группы в Риге

Šis kurss palīdzēs iegūt pamatzināšanas, kas saistītas ar programmatūras testēšanu, pat tiem studentiem, kuriem nav profila izglītības. Nodarbības notiks angļu valodā. Tas palīdzēs īsā laikā apgūt terminoloģiju, bez kuras neiztiks neviens IT speciālists.

Kursu vada Jūlija Jakovļeva — pieredzējis uzņēmuma A1QA programmatūras testētājs. A1QA ir lielākajs uzņēmums programmatūras kvalitātes nodrošināšanā Centrālajā un Austrumeiropā. Kā kvalificēts speciālists Jūlija ne pēc nostāstiem zina, kas ir veiksmīgi projekti, un viņa ar prieku pastāstīs par visām niansēm testēšanā un brīdinās topošos kolēģus par kļūdām darbā.

Pēc kursa pabeigšanas studentiem būs jānokārto gala eksāmens, pēc kura rezultātiem visi saņems uzreiz divus sertifikātus. Tie ir QA Academy sertifikāts un Rīgas tehniskās universitātes datorzinātnes un informācijas tehnoloģiju fakultātes sertifikāts.

QA Academy sadarbojas ar daudziem starptautiskiem IT uzņēmumiem, kas pieprasa absolventu sarakstus ar perspektīvu tālākai nodarbinātībai. Tāpēc, ja jūs vēlaties izveidot testētāja karjeru, lūdzu, iepazīstieties ar informāciju par kursu “Programmatūras testēšanas pamati universitātē” un pierakstieties uz tuvāko ieskaitīšanu.

Uz tikšanos kursā!

Pie ziņu saraksta