fbpx

Paziņojums par konfidencialitāti - QA Academy

Paziņojums par konfidencialitāti

Šajā Paziņojumā par konfidencialitāti ir sniegts pārskats par to, kā SIA Planet of Testing (turpmāk tekstā "QA Academy", "pārzinis", "mūs" vai "mēs") vāc, izmanto jūsu personas datus un kā mēs apstrādājam šo procesu. Paziņojums par konfidencialitāti papildus kalpo, lai sniegtu jums informāciju par tiesībām, kas jums pienākas attiecībā uz jūsu personas datu apstrādi, ko veic pārzinis.

Šis konfidencialitātes paziņojums attiecas uz visiem pieteikuma iesniedzējiem (“jūs”), kuri sazinās ar mums, izmantojot šo vietni vai citus avotus.

Informācija par datu pārzini

Nosaukums: SIA Planet of Testing
Juridiskā forma: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību
Reģistrācijas numurs: 40203039742
Oficiālā adrese: Matīsa iela 79, LV-1009, Rīga, Latvija
E-pasts: privacy@a1qa.com

Personiskā informācija, ko mēs apkopojam un izmantojam

Jūs varat sniegt mums personisko informāciju dažādos veidos, piemēram, zvanot vai izmantojot šo vietni, tostarp saziņas formu, tiešsaistes tērzēšanu vai e-pastu.

Kad izmantojat šo vietni, mēs automātiski apkopojam informāciju par jūsu apmeklējumu, piemēram, apmeklētās lapas, apmeklējuma datumu, laiku un ilgumu, jūsu IP adresi, kā arī jūsu izmantoto pārlūkprogrammu un tās versiju, jūsu operētājsistēmu un tās versiju, jūsu pilsētu un valsti. Šo informāciju var savākt, izmantojot sīkfailus, kā paskaidrots tālāk sadaļā Sīkfaili.

Šāda personiskā informācija var ietvert, piemēram, vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruņa numuru un jebkuru citu informāciju, ko esat brīvprātīgi sniedzis.

Mēs nevācam vairāk informācijas, nekā nepieciešams, lai izpildītu šajā konfidencialitātes paziņojumā minētos mērķus, un neuzglabāsim to ilgāk, nekā nepieciešams. Ja uzskatāt, ka šī vietne ir apkopojusi pārāk daudz informācijas par jums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu privacy@a1qa.com.

QA Academy neplāno vākt sensitīvu informāciju savā tīmekļa vietnē. Sensitīvas informācijas piemēri ir rase vai etniskā izcelsme, politiskie uzskati, reliģiskā vai filozofiskā pārliecība, dalība arodbiedrībās, fiziskā vai garīgā veselība, ģenētiskie dati, biometriskie dati, seksuālā dzīve vai seksuālā orientācija un sodāmības reģistri. Lūdzam, izmantojot mūsu vietni, nenorādīt šāda veida sensitīvus datus.

Kādiem mērķiem mēs izmantojam jūsu personas datus

Mēs varam izmantot jūsu personas datus šādos gadījumos:

Jūs varat pieteikties, ja vēlaties saņemt informāciju par mūsu pakalpojumiem, un jebkurā laikā atteikties, atjauninot savas preferences vai nosūtot mums e-pastu.

Apstrādes juridiskais pamats

Līgums

Apstrāde ir nepieciešama, lai izpildītu līgumu, kura līgumslēdzēja puse esat jūs, vai pēc jūsu pieprasījuma veiktu darbības pirms līguma noslēgšanas.

Likumīga interese

Ja jūs sazinājāties ar mums, piemēram, piesakoties kursiem, mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, lai varētu atbildēt uz jūsu pieprasījumu un veikt citas būtiskas darbības saistībā ar jūsu pieprasījumu.

Mūsu leģitīmās intereses ir aizsargāt mūsu biznesu un darboties un uzlabot mūsu pakalpojumus, sniedzot jums atbilstošu informāciju un efektīvi attaisnojot cerības, kas izriet no jūsu pieprasījuma.

Jūsu piekrišana

Jūs esat piekritis, ka mēs izmantojam jūsu personisko informāciju, ja vēlaties saņemt informāciju par QA Academy pakalpojumiem un produktiem.

Informējam, ka jūs varat atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā un jebkāda iemesla dēļ, izmantojot opciju “atrakstīties” vai nosūtot pieprasījumu uz privacy@a1qa.com.

Juridisks pienākums

Mums ir nepieciešams izmantot personas informāciju, lai izpildītu juridiskās saistības. Mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, lai nodrošinātu atbilstību tiesību aktiem un noteikumiem.

QA Academy nevāc un neapkopo personu identificējošu informāciju pārdošanai trešajām pusēm patērētāju mārketinga vai citiem komerciāliem nolūkiem.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus var ievietot un saglabāt jūsu datorā/ierīcē, kas nodrošina piekļuvi internetam, kad apmeklējat mūsu vietni.

Sīkdatnes tiek ievietotas jūsu datorā/ierīcē tikai tad, ja jūs tam piekrītat, ja vien sīkdatnes nav nepieciešamas mūsu vietnes stingri tehniskai funkcionalitātei.

Mēs izmantojam būtiskas sīkdatnes, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm nodrošināt mūsu vietnes tehnisko funkcionalitāti un drošības līdzekļus. Šīs sīkdatnes neuzglabā nekādu personisko informāciju.

Mēs varam izmantot sīkfailus, lai reģistrētu jūsu sniegto piekrišanu (piemēram, piekrišanu sīkdatņu lietošanai) mūsu vietnē.

Lai reģistrētu un analizētu, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni, kā arī uzlabotu apmeklētāju pieredzi, mēs apkopojam informāciju par jūsu apmeklējumiem, izmantojot Google Analytics un Yandex Metrica. Google Analytics un Yandex Metrica ievieto un izmanto sīkfailus, kas ļauj mums izsekot vietnes trafikam un lietotāju mijiedarbībai ar mūsu vietni, piemēram, lai redzētu jūsu apmeklētās lapas, izmantoto pārlūkprogrammu un tās versiju, jūsu operētājsistēmu un tās versiju, IP adresi, kā arī jūsu pilsētu un valsti.

Mēs izmantojam trešās puses pakalpojumu sniedzēju, lai iespējotu un atbalstītu mūsu vietnē tiešraides tērzēšanu JivoSite. Sīkdatnes šajā tērzēšanā ļauj mums redzēt jūsu apmeklētās lapas, jūsu IP adresi. Šī tehnoloģija palīdz mums sazināties ar jums un efektīvi nodrošināt nepieciešamo informāciju un pārvaldīt jūsu pieprasījumu.

Jūs varat atteikties no Google analītikas, pārlūkprogrammas iestatījumos atspējojot sīkfailus vai apmeklējot vietni https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/.

Jūs varat atteikties no Yandex Metrica, pārlūkprogrammas iestatījumos atspējojot sīkfailus vai apmeklējot vietni https://yandex.com/support/metrica/general/opt-out.html#opt-out.

Ja vēlaties atspējot citus sīkfailus, varat uzzināt, kā to izdarīt, apmeklējot vietni http://www.allaboutcookies.org.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, atspējojot vai noraidot sīkfailus, mūsu vietne vai tās daļas var kļūt nepieejamas, nedarboties pareizi vai arī jūs, iespējams, nevarēsit izmantot dažas interaktīvas funkcijas.

Kas var piekļūt jūsu personas datiem

Mēs nepārdodam, nedalāmies un neizpaužam jūsu personas datus trešajām personām, ja vien tālāk nav norādīts citādi.

Mēs varam izpaust jūsu personas datus saviem saistītajiem uzņēmumiem, kā arī mūsu auditoriem, uzraudzības aģentūrām, valsts iestādēm/organizācijām vai citām iestādēm, ciktāl to prasa piemērojamie tiesību akti vai lai aizsargātu mūsu tiesības uz QA Academy drošību.

Mēs varam nodot personas datus trešajām personām, kas sniedz identitātes pārvaldības, vietņu mitināšanas un pārvaldības, datu analīzes, datu dublēšanas, drošības un uzglabāšanas pakalpojumus.

Google, Inc. (Google Ads un Google Analytics). Adrese: Google, 1600 Amphitheatre Pkwy, Mountain View, California 94043, ASV.

Host4Biz sp. z o.o.
02-662, Varšava, Polija, ul. Swieradowska 47.

LLC TECHNOLOGY DISTRIBUTION LTDA, Rua Neves Armond, 140, Sala 301, Praia Do Suá, Vitória, ES/Brazīlija (JivoSite).

Yandex Oy (Yandex Metrica). Adrese: Moreenikatu 6, 04600 Mäntsälä, Suomi, Somija.

ZOHO Corporation Limited
Suite G.09 Challenge House Sherwood Drive, Bletchley, Milton Keynes, Bekinghamshire, MK3 6DP, Apvienotā Karaliste.

Mēs pārsūtām personas datus nolūkos, kādiem informācija ir savākta/iesniegta, mūsu tīmekļa vietnes un saistīto sistēmu administrēšanai un uzturēšanai, kā arī iekšējiem administratīvajiem nolūkiem.

QA Academy strādā tikai ar tiem trešo pušu pakalpojumu sniedzējiem, kuri uztur atbilstošu drošības un konfidencialitātes līmeni un nodod tos pašus pienākumus saviem apakšapstrādātājiem.

Pārsūtīšana trešajām valstīm

Atkarībā no apstrādes mērķa jūsu personas dati var tikt pārsūtīti un uzglabāti ārpus valsts, kurā dzīvojat. Tas ietver valstis ārpus Apvienotās Karalistes/Eiropas Ekonomikas zonas, kurās nav atbilstoša līmeņa personas datu aizsardzības.

Jūs varat lūgt mūs pārbaudīt, kāda veida dati tiks apstrādāti un uz kuru valsti tie tiks pārsūtīti saistībā ar jūsu konkrēto gadījumu.

Daži no mūsu birojiem atrodas valstīs, kurās vēl nav atzīts, ka tām ir atbilstošs personas datu aizsardzības līmenis. Šiem birojiem ir piekļuve personas datiem, pamatojoties uz instrumentiem, kas aptver Eiropas Savienības un/vai Apvienotās Karalistes prasības personas datu pārsūtīšanai ārpus Eiropas Ekonomikas zonas/Apvienotās Karalistes.

Automatizēta lēmumu pieņemšana, tostarp profilēšana

Mēs neizmantojam automatizētu lēmumu pieņemšanu, tostarp profilēšanu.

Datu drošība

Mēs veicam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos drošības pasākumus, un esam ieviesuši noteikumus un procedūras, lai nodrošinātu, ka jūsu personas dati tiek glabāti drošībā un aizsargāti pret nesankcionētu piekļuvi, nepareizu izmantošanu, izmaiņām, izpaušanu un iznīcināšanu, kā arī nejaušu jūsu personas datu zudumu.

Turklāt mēs ierobežojam piekļuvi jūsu personas datiem tikai pilnvarotiem darbiniekiem un viņi apstrādās jūsu personas datus tikai tad, ja uz tiem attiecas konfidencialitātes pienākums.

Mēs esam ieviesuši procedūras, lai risinātu jebkādus aizdomīgus vai faktiskus datu drošības pārkāpumus, un informēsim jūs un uzraudzības iestādi par iespējamu pārkāpumu, ja mums tas ir juridiski noteikts.

Ikreiz, kad mēs ierosinām izmantot jaunas tehnoloģijas vai ja apstrāde tiek uzskatīta par augstu risku, mums ir jāveic datu aizsardzības ietekmes novērtējums, kas ļauj mums pārliecināties, ka saistībā ar jūsu personas datu apstrādi vienmēr tiek piemēroti atbilstoši drošības pasākumi.

Jūsu personas datu saglabāšana

Personas dati, kurus mēs apstrādājam, tiks glabāti ne ilgāk kā 1 (vienu) gadu vai līdz piekrišanas atsaukšanai/Jūs esat iebildis pret šādu apstrādi.

Tomēr norādītos uzglabāšanas termiņus var mainīt (pagarināt vai saīsināt), ja to pieprasa piemērojamie tiesību akti, ievērojot jūsu rīcību vai lai aizstāvētu mūsu likumīgās tiesības.

Tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Saskaņā ar Eiropas Savienību, Apvienotās Karalistes tiesību aktiem, tostarp 2018. gada Datu aizsardzības likumu un Vispārīgajiem datu aizsardzības noteikumiem, jūs varat izmantot šādas tiesības saistībā ar mūsu rīcībā esošo personas informāciju par jums.

Jūs varat sazināties ar mums, izmantojot e-pasta adresi privacy@a1qa.com, ja vēlaties iesniegt pieprasījumu/jautājumu par savām tiesībām. Ja iesniedzat pieprasījumu, mums ir viens mēnesis laika, lai jums atbildētu.

Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē

Ja uzskatāt, ka jūsu personas datu apstrāde pārkāpj likumu, jums kā datu subjektam ir tiesības iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādē, jo īpaši tajā dalībvalstī, kurā ir jūsu pastāvīgā dzīvesvieta, darba vieta vai iespējamā pārkāpuma vieta.

Sazinieties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi vai sūdzības par šo paziņojumu par konfidencialitāti, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu privacy@a1qa.com.

Šis Paziņojums par konfidencialitāti var tikt atjaunināts, lai tas atbilstu piemērojamajiem tiesību aktiem un noteikumiem. Mēs iesakām laiku pa laikam pārskatīt mūsu Paziņojumu par konfidencialitāti, lai uzzinātu par šādām izmaiņām.