fbpx

Martā startēs programmatūras testēšanas online kurss ar RTU atbalstu!

Jau kļuvis par tradicionālu Akadēmijas kurss «Programmatūras testēšanas pamati» ar Rīgas Tehniskās universitātes atbalstu startē 25.martā. Šoreiz mācības notiks pilnīgi tiešsaitē, bet saturs nemainās: intensīvas lekciju nodarbības, praktiskās un mājasdarbi zināšanu nostiprināšanai.

Šis kurss ir paredzēts klausītājiem, kas vēlas apgūt jaunu profesiju – programmatūras testētājs. Studentiem nav nepieciešamas īpašas tehniskās iemaņas.

Katrs students mācību laikā saņems savu praktisko uzdevumu detalizētu kļūdu analīzi. Pasniedzējas Jūlijas Jakovļevas, praktizējošā eksperta programmatūras testēšanas jomā vadībā, studenti apgūs IT jomas veiksmīgu speciālistu galvenās prasmes. Viņa atbildēs uz visiem jautājumiem un palīdzēs izvēlēties nepieciešamo literatūru kvalitatīvākai informāciju nostiprināšanai.

Visi absolventi saņems divus sertifikātus: QA Academy un Rīgas Tehniskās universitātes datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes.

Labāko Akadēmijas skolēnu centieni tiks atzīmēti ar rekomendācijas vēstulēm, tas palīdzēs topošajiem darba meklētājiem izveidot izvērstu un konkurētspējīgu CV.

Vēršam jūsu uzmanību, ka mācības šajā kursā notiek angļu valodā. Šāda pieeja ļauj studentiem ātrāk apgūt nepieciešamo IT leksiku.

Šaubāties par to, vai ir vērts sākt veidot QA karjeru? Nav vērts vilcināties, jo ar QA Academy jūs varēsiet izveidot stabilu pamatu turpmākai attīstībai perspektīvā IT-jomā.

Pierakstieties uz mūsu online-kursu, kurš startē 25.martā, lai jau pēc dažiem mēnešiem iegūtu sapņu darbu.

Uz drīzu tikšanos!

Pie ziņu saraksta