fbpx

Jau ir startējis QA Academy rudens kurss Rīgā!

Lieliska ziņa!  Jau otro gadu pēc kārtas QA Academy kopā ar Rīgas tehnisko universitāti atver durvis visiem, kas vēlas apgūt populāro IT profesiju – programmatūras testēšanas pamati.

Mācības notiek tikai angļu valodā. Jauktais formāts sastāv no lekcijām universitātē un online  nodarbībām, tāpēc studenti var ātri iepazīt viens otru un iepazīties ar pasniedzēju.

Jūlija Jakovleva,  QA Academy trenere, jau pasniedza dažas nodarbības. Jūlija dalās ar saviem iespaidiem par grupas dalībniekiem un mācībām kursā:

«Esmu priecīga, ka interese par testēšanu šogad ir pieaugusi! Studentu skaits ir ievērojami palielinājies. Un jāatzīmē, ka mani studenti – tie ir visu vecumu, no dažādām pasaules valstīm cilvēki ar pilnīgi atšķirīgu izglītību. Neskatoties uz vecuma starpību, grupa ir ļoti saliedēta, studenti ir atsaucīgi un palīdz viens otram. Un vēl viņi vienmēr ir gatavi atbalstīt mani, ka savu pasniedzēju, ar labu vārdu un palīdzību organizatorisko jautājumu risināšanā.

Katram kursa studentam ir savs mērķis. Tikai trīs nodarbību laikā mēs jau esam paguvuši iemācīties pašus testēšanas pamatus, iedokumentēt pirmās kļūdas un iemācīties lietot Developer Tools. Priekšā ir divi mēneši piepildīti ar jauniem jēdzieniem, pieciem praktiskiem uzdevumiem un  jautrību. Es darīšu visu iespējamo, lai katrs klausītājs aizrautos ar testēšanu tāpat kā mēs visi A1QA».

Neskatoties uz to, ka priekšā ir vēl daudz nodarbību, studenti jau tagad sāk gatavoties fināla testam. Jo tas ir uzskatāms par priekšnoteikumu lai pabeigtu mācību programmu.

Mēs vēlam visiem klausītājiem veiksmīgi iziet apmācību un sasniegt izvirzītos mērķus!

Ja kādu iemeslu dēļ jūs nepaspējāt nokļūt kursā šajā gadā, nākamā plūsma mācības sāksies jau 2019. gada pavasarī. Gaidām jūs!

Pie ziņu saraksta