fbpx

Bezmaksas apmācību grants QA Academy

Draugi, līdz 2024. gada vasaras beigām jums ir unikāla iespēja izmantot grantu bezmaksas apmācībām mūsu kursos “Testēšanas pamati” vai “Testēšanas automatizācija”

Mēs ļoti vēlamies atbalstīt tos, kas cenšas mainīt savu dzīvi un sākt karjeru IT jomā, bet saskaras ar finansiālām grūtībām vai šaubām.

Tāpēc mēs esam izveidojuši grantu 15 cilvēkiem, kuri saņems kvalitatīvu QA izglītību no mums pilnīgi bez maksas: grants segs 100% no kursa izmaksām. 

Kas ir bezmaksas apmācību grants QA Academy?

Grants ir jūsu iespēja saņemt pilnvērtīgu apmācību QA Academy, nemaksājot par kursu. Iegūstot grantu, jūs kļūsiet par mūsu studentu un varēsiet mācīties vienā no tiešsaistes kursiem pēc jūsu izvēles: “Testēšanas pamati” vai “Testēšanas automatizācija”. 

Kā iegūt grantu

Lai piedalītos, jums jāaizpilda vienkārša pieteikuma forma, kas pieejama zemāk norādītajā saitē. Visi pieteikumi tiks rūpīgi izskatīti, un 15 laimīgie cilvēki saņems iespēju mācīties bez maksas. Aizpildiet formu pārdomāti un nopietni, jo mēs vēlamies sniegt apmācību patiesi motivētiem un ieinteresētiem cilvēkiem.

Mēs meklējam tos, kas nopietni plāno saistīt savu dzīvi ar testēšanu un strādāt QA jomā nākotnē. Varbūt tas esat jūs? Ja jā, aizpildiet formu un varbūt mēs tiksimies kursā!

Aizpildiet formu

Kāpēc mācīties QA Academy?

Mūsu galvenais mērķis ir palīdzēt studentiem sākt strādāt IT jomā. QA Academy tika izveidota pirms 11 gadiem kā mācību centrs, balstoties uz a1qa, starptautisku uzņēmumu, kas kopš 2003. gada nodarbojas ar testēšanu.

Pabeidzot apmācību, mēs piedāvājam labākajiem studentiem darbu starptautiskā IT uzņēmumā a1qa. Piekrītiet, tas ir pietiekams arguments, lai aizpildītu augstāk norādīto formu. Iespējams, jau pēc dažiem mēnešiem jūs kļūsiet par mūsu kolēģi!

Forma

Lai pieteiktos grantam, noklikšķiniet uz pogas zemāk. Jūs tiksiet novirzīts uz Google formu, kur atradīsiet pieteikuma formu.

 

Aizpildiet formu

Biežāk uzdotie jautājumi

▶ Kā palielināt iespējas iegūt grantu?

Aizpildiet formu detalizēti un kvalitatīvi — tas ir viss noslēpums. Norādiet patiesus datus un zināšanu līmeni QA. Jūsu atbildes ir svarīgas, jo mēs izvēlēsimies dalībniekus manuāli: nejauša atlase nebūs.

▶ Līdz kuram datumam var aizpildīt formu?

Līdz 2024. gada 31. augustam. Mēs veidojam grupas, balstoties uz pieteikumu skaitu, tāpēc jo ātrāk jūs pieteiksieties, jo labāk.

▶ Kad būs zināmi atlases rezultāti?

Mēs informēsim jūs, vai esat izturējuši atlasi vai nē 10 dienu laikā pēc pieteikuma iesniegšanas. 

▶ Kuru kursu es mācīšos, ja iegūšu grantu?

Jūs varēsiet izvēlēties no diviem kursiem: “Testēšanas pamati” vai “Testēšanas automatizācija”. Ja jums ir grūti izvēlēties, neuztraucieties: mēs ieteiks

im piemērotāko variantu atbilstoši jūsu zināšanu līmenim.

▶ Vai ir kādi ierobežojumi apmācībām ar grantu?

Nav nekādu ierobežojumu! Jūs pilnībā pabeigsiet kursu tāpat kā citi studenti, kas maksājuši pilnu cenu.

Pie ziņu saraksta