fbpx

Biežāk uzdotie jautājumi

  Reģistrācija un samaksa
  • Vai ir kādas prasības kursa dalībniekiem?

   Lai uzsāktu apmācības, klausītājiem nav nepieciešama speciāla sagatavošanās. Mēs neveicam iestājpārbaudījumus, bet veiksmīgai apmācībai būs noderīgas pārliecinātas PC lietotāja prasmes, kā arī gatavība iedziļināties lekciju materiālā un koncentrēties sarežģītu un neatlaitības pieprasošu mājasdarbu izpildei. Pirmām kārtām mums ir nozīmīgas dalībnieku personiskās īpašības: vērīgums, precizitāte, vēlme mācīties un pilnveidoties. Ja tas attiecas uz jums - pierakstieties kursam!

  • Kā iestāties kursos?

   Lai reģistrētos mācībām, jums ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma formu izvēlētā kursa lapā. Pēc tam ar jums sazināsies kursa kuratore, kas precizēs sākuma datumu, nodarbību grafiku un visas nepieciešamās detaļas.

  • Kad ir nepieciešams apmaksāt mācības?

   Tiešsaistes kursa "Programmatūras testēšanas pamati" pirmo lekciju jūs varat apmeklēt bez maksas. Lai turpinātu mācības jums ir nepieciešams veikt samaksu pirms otras lekcijas sākuma. Online-kursa "Automatizācijas testēšana" mācībām jums ir nepieciešams veikt samaksu līdz nodarbību sākumam.

  • Kādā veidā ir iespējams apmaksāt tālmācības kursu?

   Pēc pieteikuma saņemšanas un mācību detaļu saskaņošanas tiks noslēgts līgums. Apmaksa tiek veikta ar bankas pārskaitījumu vai caur mūsu mājas lapu, izmantojot bankas karti (Visa, MasterCard).

  • Vai es varu maksāt par kursu vairākās dāļās?

   Nē, kursa apmaksa jāveic vienreizēji un pilnā apmērā.

  Mācību process
  • Kā notiek apmācība?

   Atbilstoši iepriekš saskaņotam grafikam, klausītājam būs nepieciešams veltīt laiku tam, lai noskatītos 3 lekcijas nedēļā un izpildītu trenera uzdevumus. Vienkāršie mājasdarbi tiks izsniegti lekciju starplaikos un darba dienās, sarežģītie - galvenokārt nedēļas nogalēs, lai apmācāmajiem būtu iespēja veltīt vairāk laika to izpildei. Eksāmens ietver noslēguma interviju ar treneri, kas ļauj novērtēt iegūto zināšanu un prasmju līmeni.

  • Vai es varu iegūt lekcijas ierakstu?

   Nē, mēs nesniedzam notikušo lekciju videoierakstus. Visas kursu nodarbības ir pietiekami intensīvas un ir domātas tiešai klausītāju iesaistīšanai mācību procesā. Mums ir svarīgi, lai students piedalītos nodarbībās kopā ar treneri un citiem klausītājiem. Tikai tādā gadījumā kurss būs maksimāli efektīvs.

  • Ko darīt, ja esmu izlaidis nodarbību?

   Ja kāda iemesla dēļ jums nav iespējas noklausīties lekciju, jūs varat to paziņot jūsu kuratoram, kas nosūtīs jums atbilstošu prezentāciju un materiālu sarakstu no uzņēmuma zināšanu bāzes, kurai jums jau būs piekļuve.

  • Kā es varu uzdot jautājumu pasniedzējam?

   Pēc apmācību sākuma jums būs iespēja sazināties ar jūsu treneri personīgi kā nodarbību laikā, tā arī nodarbību starplaikos, un uzdot precizējošo jautājumu.

  • Ko darīt, ja man ir radusies problēma vai svarīgs jautājums?

   Visus steidzamos jautājumus var atrisināt ar jūsu kuratoru. Pēc reģistrācijas kursam, jūs saņemsiet visus nepieciešamos kontaktus.

  Sertifikāts un nodarbinātība
  • Kas ir nepieciešams, lai saņemtu sertifikātu par kursa pabeigšanu?

   Lai saņemtu sertifikātu, ir nepieciešams noklausīties visas lekcijas, sekmīgi izpildīt visus praktiskos uzdevumus un nokārtot noslēguma eksāmenu. Ja kāds no šiem nosacījumiem netiek izpildīts, kursa dalībnieks saņems apliecību par lekciju noklausīšanos ar norādi par faktisko lekciju stundu apjomu.

  • Vai ir iespējams pārbaudīt sertifikāta autentiskumu?

   Jā, pēc kursa pabeigšanas jūs saņemsiet personīgu sertifikātu ar unikālu numuru. Tā autentiskumu var pārbaudīt tiešsaistē.

  • Vai jūs palīdzat absolventiem darbiekārtošanā?

   Vairums QA Academy absolventu veiksmīgi atrod darbu IT nozarē patstāvīgi. Garantijas par darbiekārtošanu no QA Academy puses netiek sniegtas, tomēr absolventi ar labākiem rezultātiem saņem ieteikuma vēstules kā arī var saņemt QA Academy uzņēmumu-partneru darba piedāvājumu.