fbpx

QA Academy dzimšanas diena: dāvanas visiem!

Lieli svētki Akadēmijas sienās! Katru reizi mēs gatavojam kaut ko interesantu mūsu studentiem, un šis gads nav izņēmums.

Šodien QA Academy svin dzimšanas dienu. Mums jau 7 gadi.

Mēs paši neticam, ka ir pagājis tik ilgs laiks kopš Akadēmijas dibināšanas. Šajā garajā, bet izšķirošajā ceļā mēs pievienojām jaunus kursu virzienus, optimizējām apmācības procesus un paplašinājām izglītojošos apvāršņus. Tagad var stingri teikt, ka esam kļuvuši par starptautisku programmatūras testēšanas centru, kurā var mācīties no jebkura pasaules punkta.

Bet tālāk – vairāk! Mēs aktīvi turpinām pilnveidoties. Fokusējoties uz programmatūras testēšanu, QA Academy ir uzticams pavadonis jaunajā IT profesijā. Mūsu 15 izcilākie pasniedzēji, kuri paralēli strādā starptautiskajā uzņēmumā, priecāsies dalīties pieredzē un sniegt visas nepieciešamās zināšanas un prasmes pārliecinātam QA startam.

Paldies mūsu absolventiem par iniciatīvu un tieksmi izmēģināt sevi programmatūras testēšanas jomā. Pateicoties jūsu sasniegumiem, mēs kļūstam labāk.

Par godu svētkiem mēs vēlamies dalīties ar šīm priecīgām emocijām ar jums, topošiem studentiem. Mēs dāvinām tiešsaites kursa “Programmatūras testēšanas pamati” pirmo ievada nodarbību un 40% atlaidi tālākai apmācībai grupā ar treneri-praktiķi.

Kā kļūt par laimīgu atlaides īpašnieku?

  1. Atstājiet savu e-pastu.
  2. Atrodiet saņemtā e-pasta ziņojumā saiti un noklikšķiniet uz tās. Uzaiciniet draugus, jo kopā jautrāk!
  3. Izejiet QA Academy izmēģinājuma nodarbibu, kas ietver video un testu.
  4. Saņemiet akcijas kodu 40% atlaidei nodarbību turpinājumamAkadēmijā.
  5. Apgūstiet jaunu IT profesiju un atveriet jaunas iespējas!

Uzsāciet programmatūras testēšanas mācības kopā ar QA Academy.

    Pie ziņu saraksta