Kurss “Programmatūras testēšanas pamati universitātē” startē martā!

Jau marta sākumā mēs sagaidām jaunā kursa “Programmatūras testēšanas pamati universitātē” startu.  Un tāpat kā līdz šim kurss notiks uz Rīgas tehniskās universitātes bāzes.

Sīkāk
Rudens kursa pabeigšana Rīgā

Draugi, mēs esam priecīgi dalīties ar ziņu. Pagājušajā nedēļā noslēdzās mācību kurss “Programmatūras testēšanas pamati”, kas norisinās sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti.

Sīkāk
8 izplatītākie defekti mobilās aplikācijās

Saskaņā ar izklāstītiem dokumentā World Quality Research 2017-2018 datiem mobilo aplikāciju testēšanas joma šodien ir uz pārmaiņu sliekšņa. Palielinās uzņēmumu skaits, kas iegulda testēšanas procesā.

Pie tam aug prasības kvalitātes nodrošināšanas procesam, inženieriem nākas testēt arvien sarežģītākus produktus lai atrastu pat mazsvarīgakus defektus.

Šodien mēs piedāvājam jums iepazīties ar visizplatītākajiem defektiem, ar kurām saskaras QA Academy pasniedzēji mobilās testēšanas projektos.

Sīkāk
Jau ir startējis QA Academy rudens kurss Rīgā!

Lieliska ziņa!  Jau otro gadu pēc kārtas QA Academy kopā ar Rīgas tehnisko universitāti atver durvis visiem, kas vēlas apgūt populāro IT profesiju – programmatūras testēšanas pamati.

Sīkāk
No kādām profesijām atnāk testēšanā? 2. Daļa

Šajā rakstā turpinām iepazīstināt jūs ar QA Academy absolventiem, kuri savulaik nolēma mainīt profesiju un atnāca programmatūras testēšanā.

Sīkāk