fbpx

Atsauksmes

Viktorija Bessonova
Priekš manis mācības QA Academy ir viens no labākajiem 2019.gada notikumiem. Ļoti iepatikās pats process, iespaidīja iegūto zināšanu un prasmju apjoms. Atsevišķs liels paldies pasniedzējai Veronikai Majstrankovai par interesantu materiāla padevi, pastāvīgu atgriezenisko saiti, prasmi atrast pieeju un motivēt.
Svetlana Ch.
Lieliska pasniedzēja Jūlija H., atgriezieniskā saite uz 10 ballēm no 10. Skaidri pasniegts teorētiskais materiāls, daudz interesantu, praktisku darbu, kas ļauj iegūt pieredzi turpmākajam darbam. Patika ļoti. ❤️
Larisa Kasjanenko
Man ļoti iepatikās kursi. Programma ir sastādīta efektīvi, loģiskā secībā, no vienkāršā uz sarežģīto, bez liekā "ūdens". Lektors Stanislavs Spodariks pasniedza materiālu profesionāli un skaidri, vienmēr ir bijis kontaktā un atbildēja uz visiem studentu jautājumiem. Paldies!
Jelena Korole
Tā kā esmu cilvēks ar humanitāro domāšanas veidu un mārketinga speciāliste, varu teikt godīgi, ne ļoti ticēju, ka varēšu veiksmīgi pabeigt kursu un šaubījos vai man izdosies apgūt šīs jaunās zināšanas.

Galīgo lēmumu pieņēmu pēc pirmās lekcijas, kurā mūsu lieliska pasniedzēja Jūlija pastāstīja par tetētāja profesiju, perspektīvām un turpmākas attīstības iespējām IT nozarē.

Kursa programma ir sastādīta ļoti efektīvi: tiek mācīta gan teorētiskā daļa, gan praktiskie uzdevumi, kas nemaz nav vienkārši! Bet nepārtraukta komunikācija ar pasniedzēju, ļauj atrisināt visus jautājumus tuvākajā laikā.

Pēc kursu pabeigšanas es sapratu, ka testēšana - tas ir tiešām interesants darbs, kurā netrūkst radošuma.

Es turpināšu attīstīties testētāja profesijā.
Sergejs Ivanovs
Mācības QA Academy ir lieliska iespēja iesācējiem QA-inženieriem pilnvērtīgi izmēģināt sevi šajā lomā, jo ne tikai teorētiskais materiāls, bet arī praktiskie uzdevumi ar piemēriem no reāliem projektiem, veicina dziļāku visu procesu saprašanu.

Ļoti iepriecināja pieejamība zināšanu bāzei Wiki, kā arī to, ka visi praktiskie uzdevumi tika veikti reālā defektu uzskaites sistēmā Jira. Ar pilnu pārliecību iesaku iziet šo kursu visiem tiem, kas vēlas izmēģināt sevi šajā jomā, vai tiem, kas pagaidām nav pārliecināts par to.
Edgars Adamaitis
Milzīgs paldies mūsu pasniedzējai Annai Morozovai, viņa ļoti saprotami un ar lielu entuziasmu vadīja lekcijas, deva uzskatāmus piemērus un lieliski atbildēja uz visiem jautājumiem. Es esmu ļoti apmierināts ar kursu, obligāti ieteikšu saviem paziņām.
Ļubova Volovika
Paldies par Jūsu izcilu kursu!

Patika apmācības sistēma, kurā ir prakses iespēja, kas ir ļoti svarīgi. Kirils ir lielisks pasniedzējs, viņš atrada laiku palīdzībai un mājas darbu veikšanas objektīvam vērtējumam, vienmēr deva atsauksmes. Bija pacietīgs un uzmanīgs. Viņam milzīga cieņa un pateicība.

Novēlu Jums labklājību.
Valerija Grišina
Kurss «Programmatūras testēšanas pamati» bija ļoti noderīgs un produktīvs. Mēs saņēmām daudz praktisku ieteikumu dažādu veidu produktu testēšanā, (piemēram, interneta pakalpojumu, mobilo aplikāciju un t.t.). Kas nav mazsvarīgi, mēs ieguvām vairāk nekā pietiekamu testēšanas norādes skaitu, kurus aktīvi izmantojam darbā (kā noformēt blusas, kur blusas var būt paslēptas, kādi no tiem ir visbiežāk sastopamie un citus). Kurss nav bijis "niecīgs" un "vienkāršs», tajā bija nopietns un atbilstošais materiāls. Atsevišķu atzinību vēlamies izteikt mūsu lektoram-profesionālim Irinai, kura pareizi un aizraujoši pasniedza mums materiālu un sniedza atbalstu uzdevumu veikšanā. Irina pievērša lielu uzmanību detaļām, tieši detaļas paliek atmiņā uz ilgu laiku, jo īpaši, palīdzot atrisināt problēmas "darba pie kļūdām» laikā.
Olga Ivanova
Man ļoti patika QA Academy apmācība. Kursi ļāva apgūt jauno terminoloģiju, kas palīdz profesionāli apstrādāt testēšanas uzdevumus. Es iemācījos pamanīt sīkumus, kuram, kā man šķita, var arī nepievērst uzmanību, piemēram: pareizrakstība vietnēs, lapu krāsu gamma un tā tālāk. Gribu atzīmēt, ka ir bijusi pietiekami daudz papildu dokumentāciju (prezentācijas, korporatīva zināšanu bāze), kas palīdzēja pildīt mājas darbus un ļāva uzzināt vairāk teorētisko materiālu.
Aleksandra Zorina
Kurss «Programmatūras testēšanas pamati» būs noderīgs gan iesācējiem gan jau pieredzes testētājam. Patika tas, ka kurss bija ļoti daudzpusīgs, tika skartas dažādu veidu aplikāciju pārbaudes nianses. Protams, lielāka uzmanība tika pievērsta web testēšanas, toties pēc apmācības jūs varat droši sākt strādāt par Web testētāju - ja viss kurss bija iziets veiksmīgi, tad ar darba atrašanu nebūs nekādu problēmu. Īpašs paldies elastībai atsevišķos mācību un stundu jautājumos! Kopumā, daudz pozitīvu emociju, liels paldies par atbildīgu un nopietnu attieksmi! Iesakām visiem iesācējiem un interesentiem.
Anastasija Bulaja

Vēlētos pateikties QA Academy par lielisko iespēju iegūt ne tikai noderīgu informāciju, praktiskās iemaņas, bet arī nenovērtojamu pieredzi komunikācijā ar profesionāli savā jomā, iespēju uzdot sev interesējošos jautājumus.

Marija Getikova

Mēs lieliski pavadījām pusotru mēnesi! Un pats galvenais - uzzinājām daudz. Mēs esam ieguvuši teorētiskās zināšanas, un tas, protams, ir lieliski, taču vēl svarīgāk ir tas, ka mēs varējām izmēģināt tos praksē. Paši aktīvi piedalījāmies dažādu lietojumprogrammu testēšanā: atradām bugs, reģistrējām tos sistēmā un mācījāmies pareizi veidot dažādu testēšanas dokumentāciju.

Šie kursi būs noderīgi tiem, kas vēlas iepazīt testētāja profesiju, kā arī palīdzēs saprast, vai jums ir piemērota tāda profesija vai nē!

Filips Brištanis

Kurss «Programmatūras testēšanas pamati» atstāja vispatīkamākos iespaidus. Teorētiskās nodarbības ir noderīgas, bet praktiskās - jo īpaši jautri.

Pašu pateicību vēlētos izteikt kursa pasniedzējai Jekaterinai Losikai. Ar viņu bija patīkami sadarboties ne tikai kā ar pasniedzēju, bet kā ar pieredzējušu testētāju. Vēlu viņai veiksmi nākotnē!

Tatjana Čujanova

Jāatzīst, pirms kursa sākuma es nesapratu, kāpēc par savu naudu еs atņemu savu brīvo laiku :) Taču laiks lidoja pietiekami ātri un jautri! Ieguvu pašo galveno: ja programma "izlido" darba laikā, tad tas nepadara mani par sliktu lietotāju, tas padara mani par labu testētāju!

Testēšana ir bijusi priekš manis kaut kas nezināms, bet mācību laikā es ieguvu ne tikai pamatzināšanas par testēšanas procesu, bet arī, veicot praktiskos uzdevumus, es paplašināju savu lietotāja redzesloku.

Viktorija Hrisčanoviča

Kurss «Programmatūras testēšanas pamati» atstāja tikai patīkamas atmiņas! Svarīga loma bija kursa pasniedzējai Annai Terentevai. Pateicoties viņai, es ieguvu ne tikai nepieciešamās zināšanas, bet arī praktiskās iemaņas, kas, protams, noderēs man nākotnē.

Pavels Kučerenko

Milzīgs paldies QA Academy par zināšanu līmeni. Es esmu priecīgs, ka ieguvu iespēju iziet apmācību QA Academy mācību centrā.

Tatjana Paršikova

Vēlētos izteikt milzīgu pateicību programmatūras testēšanas kursa organizatoriem. Kurss bija pietiekami interesants un informatīvs. Es uzzināju daudz ko noderīgu. Paldies QA Academy par to, ka tā dot labu startu iesācējiem IT nozarē.

Hursevičs Aleksejs

Vēlētos izteikt savu pateicību par kursu «Programmatūras testēšanas pamati». Manuprāt, apmācības palīdzēja man atbrīvoties no dažiem maniem trūkumiem. Es kļuvu ievērojami uzmanīgāks un precīzāks, parādījās cītīgums, kura man trūka un kas ir tik nepieciešams testētāja darbā.

Jekaterina Paršikova

Kursu nodarbībās nemaz nebija garlaicīgi. Domāju, pirmkārt, tas ir mūsu pasniedzējas Jekaterinas nopelns. Viņa zināja ka izveidot saziņu grupā par nepiespiestu, bet nodarbības par informatīviem un aizraujošiem. Paldies.

Aleksandra Žlobiča

Uzskatu, ka mērķis, ar kuru es devos uz kursiem, ir sasniegts. Pasniedzēja darbs un mijiedarbības forma grupā ļāva iegūt zināšanas man jaunā programmatūras testētāja profesijā. Turklāt mācību process pats par sevi bija patīkams un ērts.

Oļegs Bogdanovičs

Kurss atstāja brīnišķīgu iespaidu. Ļoti iepriecināja gandrīz visi nodarbību aspekti: sākot no pasniedzēja un beidzot ar savstarpēju attiecību grupā. Kas attiecas uz iegūtam dotajā kursā iemaņam, to pilnīgi pietiek, lai veiksmīgi sāktu karjeru IT jomā. Gribu pateikties visiem dalībniekiem un kursu veidotājiem. Atsevišķa pateicība pasniedzējam par profesionalitāti un labu apmācības kvalitāti. Paldies!

Oļga Sergejčika

Man ļoti iepatikas mācības un mūsu pasniedzēja darbs. Kurss bija labi strukturēts un saprotams iesācējiem. Pasniedzējs varēja radīt uzticības pilnu un draudzīgu atmosfēru grupā kas palīdzēja nebaidīties no kļūdām un tikt ar tiem galā. Es esmu pārliecināta, ka iegūtās zināšanas noderēs manā turpmākajā darbā.

Tatjana Bujenkova

Par QA Academy man ir palikušas pašas labākās atmiņas. Kursos esmu ieguvusi vērtīgas zināšanas tālākai sevis attīstībai un profesionālai izaugsmei. Izglītības procesa organizācija tika veikta visaugstākajā līmenī. Kursa pasniedzējam ir ne tikai teorētiskās zināšanas, bet arī praktiska pieredze, kas ļāva pilnīgi un pieejami atbildēt uz visiem mūsu jautājumiem.