fbpx

Atceramies aizejošā gada spilgtus brīžus

Kalendārā jau ir decembris un tas nozīmē, ka ir pienācis laiks atcerēties Akadēmijas aizvadītā gada svarīgākos brīžus. Aicinām jūs pievienoties mūsu pārskatīšanai.

Kā jums šķiet, ko var paspēt izdarīt viena gada laikā? Piemēram, QA Academy komanda paspēja piestrādāt pie izglītības programmu atjaunošanas un paplašināšanas, kā arī mācību procesa optimizācijas.

Un šie centieni ir nesuši savus augļus, jo tikai 2021.gadā 600+ studenti ir veiksmīgi pabeiguši vienu no mūsu kursiem. Piemēram, programmatūras testēšanas pamatu apgūšanas ietvaros studenti uzzināja, kā:

  • atrast dažādu veidu programmatūras defektus;
  • maksimāli izmantot defektu izsekošanas sistēmas Jira iespējas;
  • veidot kļūdu atskaites un strādāt ar citu testu dokumentāciju;
  • un vēl vairāk.

Tieši šī zināšanu bagāža jau ir palīdzējusi daudziem mūsu absolventiem atrast pirmo IT darbu. Savam Junior Tester CV viņi pielika klāt personīgu sertifikātu.

Starp citu šogad mēs esam izsnieguši sertifikātu № 4000. Tieši tik daudz cilvēku pabeiguši mācības Akadēmijā visā mācību centra pastāvēšanas laikā.

Līdztekus studentiem no Latvijas, Akadēmijas tiešsaistes apmācības izgājuši studenti no Lietuvas, Polijas, Čehijas, Austrijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Krievijas un Kanādas. Un tas vēlreiz pierāda, ka attālums nevar būt šķērslis jūsu ceļā uz jaunu daudzsološu profesiju.

Visa 2021.gada garumā mūsu pieredzējušie treneri, kuri vienlaikus ir praktizējoši QA-speciālisti, palīdzēja studentiem uzzināt vairāk par programmatūras testēšanu. Pasniedzēju komandai pievienojās Polīna Luceviča un Vjačeslavs Žukovs. Jaunie treneri jau ir pierādījuši savu meistarību.

Cerams, 2022.gads būs ne mazāk aizraujošs, jo mēs esam gatavi pastāstīt par programmatūras testēšanu vēl vairāk.

Paldies studentiem un pasniedzējiem, jo pateicoties tieši jūsu pūlēm QA Academy var skatīties uz priekšu ar optimismu.

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu!

Pie ziņu saraksta