8 izplatītākie defekti mobilās aplikācijās

Saskaņā ar izklāstītiem dokumentā World Quality Research 2017-2018 datiem mobilo aplikāciju testēšanas joma šodien ir uz pārmaiņu sliekšņa. Palielinās uzņēmumu skaits, kas iegulda testēšanas procesā.

Pie tam aug prasības kvalitātes nodrošināšanas procesam, inženieriem nākas testēt arvien sarežģītākus produktus lai atrastu pat mazsvarīgakus defektus.

Šodien mēs piedāvājam jums iepazīties ar visizplatītākajiem defektiem, ar kurām saskaras QA Academy pasniedzēji mobilās testēšanas projektos.

Sīkāk
Jau ir startējis QA Academy rudens kurss Rīgā!

Lieliska ziņa!  Jau otro gadu pēc kārtas QA Academy kopā ar Rīgas tehnisko universitāti atver durvis visiem, kas vēlas apgūt populāro IT profesiju – programmatūras testēšanas pamati.

Sīkāk
No kādām profesijām atnāk testēšanā? 2. Daļa

Šajā rakstā turpinām iepazīstināt jūs ar QA Academy absolventiem, kuri savulaik nolēma mainīt profesiju un atnāca programmatūras testēšanā.

Sīkāk
No kādām profesijām atnāk testēšanā? 1. daļa

Par vienu no reāliem un efektīvākajiem veidiem, kā “iesakņoties” IT nozarē, tiek uzskatītа programmatūras testētāja profesija. Šobrīd testētāji ir nepieciešami gan katrā IT kompānijā gan jebkurā organizācijā ar savu programmatūras izstrādes nodaļu.

Tātad darbiekārtošanas problēmu pat iesācējiem speciālistiem nav.

Galvenais ir iepazīt profesiju un iegūt praktisku pieredzi darba uzdevumu risināšanā.

Sīkāk
Testēšanas automatizācija QA Academy: bija viens kurss – tagad divi!

Steidzamies padalīties ar jums ar karsto ziņu no QA Academy.

Pēdējā laikā esam daudz strādājuši pie testēšanas automatizācijas kursa, precizējam programmu, ņemot vērā absolventu un pasniedzēju ieteikumus.

Un galu galā mēs nonācām pie lēmuma no viena kursa padarīt veselus divus! Bet par visu pēc kārtas.

Sīkāk