Apkopojam 2019. gada rezultātus

2019. gads priekš QA Academy bijis ļoti piesātināts un spilgts. Mēs turpinājām iepazīstināt savus studentus ar QA pasauli un attīstīt savu ekspertīzi.

Mūsu pasniedzēju skaits tika paplašināts un atjaunināts. Katram no mūsu treneriem piemīt ievērojama pieredze kvalitātes nodrošināšanas jomā, un ar to viņi ir gatavi dalīties ar studentiem.

Par 12 mēnešiem 71 students izgājis apmācību un saņēmis sertifikātu, kas apliecina dziļas zināšanas un izcilas QA prasmes. Mēs ļoti lepojamies ar saviem absolventiem un vēlam viņiem veiksmi jaunajā profesijā.

Un ko mēs gatavojam priekš jums tieši tagad? Mēs pilnveidojam un papildinām mūsu kursus, lai mācību programmas atbilstu QA tendencēm, un studenti varētu saņēmt aktuālas un noderīgas zināšanas.

Paldies mūsu studentiem, pasniedzējiem un partneriem par šo apbrīnojamo gadu. Tas bija spilgtiem iespaidiem pilns un notikumu bagāts.

Vēlam veiksmi jaunajā gadā. Uzstādiet sev izaicinošus mērķus un sasniedziet tos.

Jūsu QA Academy

Sīkāk
Programmatūras testēšanas pamatu progresīvā kursa sākums

Draugi!

Šis jūlijs solās būt ļoti aizraujošs, jo mēs sākam studentu uzņemšanu jaunā progresīvā  kursā «Programmatūras testēšanas pamati» , kurš notiks krievu valodā.

Tagad, ārpus QA-bāzes apgūšanas pamata kursā, topoši  testētāji  varēs turpināt attīstīties testēšanas jomā intensīvajā kursā.

Kurss ir piemērots visiem klausītājiem, kuriem ir noteikts prasmju kopums testēšanas jomā. Padziļināta mācību programma ir ļoti piesātināta. Un tādēļ mēs veicam nopietnu iepriekšējo atlasi, kas ietver testēšanu un interviju ar kursa treneri .

Testēšana nav jāiziet programmatūras testēšanas pamatu kursa absolventiem, kuri  ir saņēmuši sertifikātu. Ja jūs pabeidzāt citus kursus vai saņēmāt apliecību par kursa beigšanu, un jums ir noteiktās QA-zināšanas, tad jūs varat iziet testēšanu un novērtēt, cik šis kurss ir piemērots tieši jums.

Apmācību laikā – 9 nedēļas – klausītāji iegūs lielu prasmju apjomu par dažādiem testu tipiem (mobilās lietojumprogrammas, spēles un citi) un uzzinās vairāk par izstrādes metodoloģijām (ieskaitot Agile).

Kursa gaitā jūs patstāvīgi veiksiet dažāda līmeņa uzdevumus, lai iemācītos lietot iegūtās zināšanas praksē. Šis mācību aspekts lielā mērā palīdz mūsu absolventiem domāt kritiski un analītiski, atrast QA-uzdevumu risināšanas nestandarta metodes un kļūt par veiksmīgiem testētājiem.

Intensīvu kursu vada pieredzējuši pasniedzēji, kuri ir testēšanas komandu vadītāji starptautiskajos projektos. Tāpat kā visos QA Academy kursos, visā studiju laikā studenti saņem atgriezenisko saiti par izpildītajiem uzdevumiem.

«Mēs esam ieguldījuši daudz spēka jaunajā  mācību programmā, lai jūs varētu augt QA jomā, papildināt savas zināšanas, un pabeidzot mācības droši ķerties pie daudzveidīgiem uzdevumiem QA sfērā», – Jūlija Hačaturjana, viena no kursa treneriem.

Saņemiet sīkāku informāciju par kursu un pierakstieties šeit.

Sīkāk
Kurss “Programmatūras testēšanas pamati universitātē” startē martā!

Jau marta sākumā mēs sagaidām jaunā kursa “Programmatūras testēšanas pamati universitātē” startu.  Un tāpat kā līdz šim kurss notiks uz Rīgas tehniskās universitātes bāzes.

Sīkāk
Rudens kursa pabeigšana Rīgā

Draugi, mēs esam priecīgi dalīties ar ziņu. Pagājušajā nedēļā noslēdzās mācību kurss “Programmatūras testēšanas pamati”, kas norisinās sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti.

Sīkāk
8 izplatītākie defekti mobilās aplikācijās

Saskaņā ar izklāstītiem dokumentā World Quality Research 2017-2018 datiem mobilo aplikāciju testēšanas joma šodien ir uz pārmaiņu sliekšņa. Palielinās uzņēmumu skaits, kas iegulda testēšanas procesā.

Pie tam aug prasības kvalitātes nodrošināšanas procesam, inženieriem nākas testēt arvien sarežģītākus produktus lai atrastu pat mazsvarīgakus defektus.

Šodien mēs piedāvājam jums iepazīties ar visizplatītākajiem defektiem, ar kurām saskaras QA Academy pasniedzēji mobilās testēšanas projektos.

Sīkāk